טיפ מנצח לצמיחה והנעה לפעולה

הנעה לפעולה, יצירה, הצלחה, שיווק באינטרנט לעסקיםמה אם הייתם יכולים להיות במקום אשר יעורר בכם רגש עז של הצלחה, של תנועה, של צמיחה. מקום אשר יגרום לכם לפעול, לנוע, לעשות, לייצור, לכבוש את היעד הבא.

איך הייתם מרגישים באותו מקום? מה זה היה גורם לכם לעשות?

אתם בטח חושבים עכשיו שמקום כזה הוא קשה להשגה שאין הרבה סיכויים שתצליחו להגיע אליו.

אני רוצה לספר לכם, שהמקום הזה הוא ממש מעבר לפינה, ממש קרוב אליכם, המקום הזה נקרא הצעד הבא!

הצעד הבא! כמה זה פשוט! תחשבו על כך, מהו הצעד הבא שאתם יכולים לעשות, שיוציא אתכם מאזור הנחות, שיגרום לכם לסיפוק עצום כאשר הצלחתם לבצע אותו.

החשש לצאת מאזור הנחות הוא זה שמביא אותנו לקיפאון, לחוסר היצירה, להרגשת תקיעות, לשיתוק ואנו משקיעים את הזמן שלנו במה שמוכר, שבמה שכבר עשינו, גם אם לא מביא לנו את התוצאות המקוות.

לפני שנים, כאשר רק התחלתי להיות עצמאי, ישבתי בבית, באזור הנוחות המקסימאלי שלי, וניסיתי להקים עסק המושתת כולו על יצירת מערכת יחסים עם אנשים אחרים, עם מתעניינים – איך בדיוק אפשר ליצור מערכת יחסים כזאת כאשר סגורים בבית?

באותה תקופה, לא העזתי להתקשר ללקוח פוטנציאלי, מה שאני אתקשר! לא עלה על דעתי – למעשה רעדתי מפחד, שמא אני אשמע את המילה האיומה – לא!

כבר הזכרתי בפוסט קודם את עבודתי המשותפת עם עירית שריר, היא ניתחה את הפעילות העסקית ופסקה – לא יכול להיות שאתה יושב בבית, אין דבר כזה, ביום רביעי הקרוב אתה בא איתי לפגישה במעגל עסקים – IBC.

לא עזרו כל הניסיונות שלי להתחמק, היא פשוט הגיעה, תפסה אותי מהאוזן, הכניסה אותי לרכב שלה ולקחה אותי לפגישה – זה היה איום ונורא, אבל לבסוף הצלחתי לקום, ולומר 60 שניות, שישים שניות על העסק, ואפילו לקבל מחמאות וחיזוקים.

התוצאה של אותו מפגש – הצטרפות ל-IBC, חברות במשך שנתיים וחצי, שנה (2 קדנציות) יו"ר של קבוצת חולון ופריצה מטאורית בתחום השיווק, המכירה, העסק, והכי חשוב, התפתחות אישית וצמיחה.

מאז אני כל הזמן מאתר את המשימות שלא נוח לי לבצע אותם, ואחת אחת, כובש אותם, על מנת להראות לעצמי שאני יכול.

אז מה אני מציע לכם?

כל יום בצעו דבר אחד אשר יוציא אתכם מאזור הנוחות, זה יכול להיות שיחת טלפון, כתיבת מאמר, ביקור במעגל עסקים, השתתפות בהרצאה, הרצאה אינטרנטית או כל דבר אחר שקשור לעסק שלכם.

תחוו את התחושות שעולות בכם כתוצאה מהביצוע, כתוצאה מהיישום, כתוצאה מהעשייה – אפילו אם הביצוע לא היה ב-100% לשביעות רצונכם, בפעם הבאה הוא ישתפר.

שאבו כוח מהתחושות ונתבו אותם לביצוע מטלה נוספת אשר מוציאה אתכם מאזור הנוחות.

הרגישו את הריגוש בהצלחה והמשיכו לבצע משימות שבעבר לא האמנתם שאתם יכולים לבצעם.

עד הצעד הבא!
 

פורסם בקטגוריה הנעה לפעולה, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

7 Responses to טיפ מנצח לצמיחה והנעה לפעולה