למה וידאו היא הדרך האפקטיבית להזרמת תנועה בחינם לאתר

איך סרטוני וידאו יאפשרו הזרמת תנועה חינמית

תנועה בחינם | תנועה לאתר | שיווק באינטרנט לעסקים | טראפיק פורמולה | Traffic Succssסרטוני וידאו הינם בעדיפות עליונה לכל אחד שמבקש לשווק את עצמו במהירות ובחינם ברשת, מאחר והם אהובים מאוד גם על אנשים ובעיקר על מנועי החיפוש, סרטוני וידאו הינם דרך מצויינת להגיע לאנשים, אנשים אוהבים לראות וידאו ולא לקרוא מאמר, זה מהיר יותר עבורם להבין ולקלוט את המידע בדרך זו.

כשאתה מכין וידאו עליו להיות קצר וקולע, על סרטון הווידאו להראות לאנשים מי הדמות מאחורי המוצר או השרות לתת להם ערך כלשהו ולהביא אותם לאתר שלך, הם הופכים אותך לדמות שאפשר לסמוך עליה,

את הווידאו שאתה מכין, עליך להעלות לאתרים כמו יוטיוב או פייסבוק, קפה דה מרקר, פליקס ועוד, ולא לשכוח להכניס את כתובת האינטרנט שלך (דף נחיתה) בתוך סרטון הווידאו וגם בתיאור סרטון  הווידאו הכתוב שיהפכו ללינקים ישירים לאתר שלך, כך אנשים יוכלו להגיע לאתר שלך בקלות ובמהירות. ללא הקשת כתובת האתר בדפדפן שלהם.


השימוש בסרטוני וידאו במדיה החברתית

שיווק באמצעות הווידאו או פרסום באמצעות הווידאו היא גם סוג של שיווק במדיה חברתית שאנשים מסוגלים לקבל בהבנה, כי אם הסרטון שלך נותן ערך ולו הפעוט ביותר אנשים יעבירו אותו בינהם.

סרטוני וידאו הינם הדבר החם ביותר היום ברשת להזרמת תנועה חינמית לאתר שלך וחייבת להיות באסטרטגיות השיווק שלך, לתרבות שגדלה על צפיה בטלויזיה, ראיית וידאו ושימוש ברשתות חברתיות, השימוש בווידאו לצורך הזרמת תנועה לאתר היא דרך אידיאלית ויותר חשוב מכך חינמית להעביר את המסר.

אנשים אוהבים להעביר בינהם סרטונים מעניינים, ואם הווידאו שלך טוב הם יעבירו אותו בינהם, יחלקו אותו עם חבריהם וישתפו אותו בפייסבוק וטוייוטר .


הבן את החשיבות בשיווק בווידאו

אם לא הגעת מכוכב אחר אתה צריך להבין כי עתיד העסק שלך תלוי בפרסום בווידאו, כמות סרטוני הווידאו העסקיים המועלים לאתרים כמו יוטיוב צומחת מיום ליום, לכן סרטון וידאו מהווה מקור משיכה לאתר שלך  ובמיוחד לקהל היעד שלך, אתה לא צריך להתאכזב אם צופים בו עשרות או מאות או אלפי צופים שמתעניינים בו ולא 3,000,000 צופים כמו בסרטונים של זמרים או תינוקות צוחקים.

סרטון טוב המכיל ערך יזרים תנועה חינמית לאתר שלך, השקע את הזמן הדרוש וצור אותו, פעולה זו תשתלם בטווח הקצר ובוודאי שלטווח הארוך, זכור, היום לאנשים אין את הזמן ויכולת הקשב לקרוא מאמר ארוך הם רוצים אותו קצר ומלא תובנות וערך.


אשמח לקרוא כיצד וידאו מזרים תנועה לאתר שלך

פורסם בקטגוריה הזרמת תנועה, יוטיוב, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

2 Responses to למה וידאו היא הדרך האפקטיבית להזרמת תנועה בחינם לאתר